Rekabetin ve sürekli gelişimin yoğun olarak yaşandığı günümüzde sunduğu ürün ya da hizmet ne olursa olsun her şirket müşteri odaklı stratejiler geliştirmek zorunda. Müşterilerini organizasyonun odak noktası haline getirip müşteri ilişkileri yönetimi konusuna yatırım yapan şirketlerin başarıya ulaştığı kabul edilen bir gerçek.

Müşteri ilişkiler yönetimi (Customer Relations Management - CRM) şeklinde tanımladığımız süreç müşteri ile ilk iletişime geçtiğiniz andan ürünü/hizmeti sattıktan sonra verilen desteğe kadar oldukça uzun bir süreç. Bu süreçte müşterinizi dinlemeli, beklentilerini çok iyi anlamalı, bu beklentileri karşılamalı hatta aşmalısınız.

PratiXRM, müşterilerinizle ilgili tüm bilgileri detaylı şekilde saklamanızı ve bu bilgileri başarılı bir müşteri ilişkileri yönetimi için sistemli şekilde kullanmanızı sağlıyor. PratiXRM ile potansiyel müşteriler ile iletişime geçebilir, hızlı ve kolay şekilde teklif hazırlayabilir, tüm toplantılarınızı yönetebilirsiniz.PratiXRM online crm yazılımı sayesinde


Yeni potansiyel müşterilere ulaşabilir,
Müşteri kazanım oranınızı arttırabilir,
Satış ekibinizi en verimli şekilde yönetebilir,
Elinizdeki kaynakları en etkin şekilde verimli hale getirebilir,
Müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst seviyelere yükseltebilir,
Satışlarınızı arttırıp işletmenizi büyütebilirsiniz.

Kullanım Videoları sayfamızı incelemeyi unutmayın!

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.