Online CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı PratiXRM ile satış operasyonlarıyla birlikte tüm iş süreçlerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz. İşinizi büyütmek için çözümler üreten PratiXRM, online crm yazılımı sayesinde satış öncesinden satış sonrasına kadar tüm süreçleri detaylı bir şekilde bir arada tutmanızı sağlıyor. Üstelik bu detaylar tamamen bulut ortamında ve son derece güvenli.

Aşağıda sizler için hazırladığımız bazı indirim kuponları var. Bu indirim kuponlarını kullanarak size özel tekliflerimizden anında faydalanabilirsiniz.

En Yeni İndirim Kupon Kodları

Paket Genişletme Kampanyası
Bu kampanyaya başvuran ilk 100 kullanıcımıza mevcut paketlerine ek olarak tam 3 ay ekstra süre veriyoruz. Eğer üye değilseniz hemen üye olun ve indirim kuponumuzu kullanarak tam 4 ay ücretsiz kullanım imkanını yakalayın.

Yenileme Periyodu Tamamlandı


Bayram Kampanyası
Bu kampanyaya başvuran ilk 10 kullanıcımıza mevcut paketlerine ek olarak tam 1 ay ekstra süre veriyoruz. Eğer üye değilseniz hemen üye olun ve indirim kuponumuzu kullanarak tam 2 ay ücretsiz kullanım imkanını yakalayın.

Yenileme Periyodu Tamamlandı


Spechy.com Kampanyası
Spechy.com müşterilerine özel kampanya. 30 gün ücretsiz kullanım bitiminde bu kuponu kullanarak 30 gün ekstra süre kazanın

Yenileme Periyodu Tamamlandı


Davetiye Kampanyası
Davetiye edilen müşteri adaylarımıza özel kampanya. 30 gün ücretsiz kullanım bitiminde bu kuponu kullanarak 7 gün ekstra süre kazanın

Yenileme Periyodu Tamamlandı


Black Friday
Black Friday kampanyasına katılan tüm yeni üyelerimize 1 ay ücretsiz kullanım hediye ediyoruz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra ilk 30 gün ücretsiz üyeliğinizi kullanın, deneme süreniz bittiğinde Black Friday kupon kodunuzu kullanarak 1 ay hediyenizi hemen aktif edin. Kampanyamız sene sonuna kadar geçerlidir.

Yenileme Periyodu Tamamlandı


Nasıl Kullanabilirim?

İndirim Kuponlarımızı kullanabilmek için öncelikle sisteme Üye Olmalı, eğer zaten üyeyseniz mutlaka Kullanıcı Girişi yapmalısınız.

1 - Öncelikle KUPON KODUNU GÖSTER linkini tıklayın ve açılan Kupon Kodunu kopyalayın.

PratiXRM İndirim Kuponu Fırsatları
2 - KUPONU KULLAN butonuna tıkladığınızda sistem sizi İndirim Kuponları sayfasına yönlendirecek.

PratiXRM İndirim Kuponu Fırsatları
3 - Az önce seçtiğiniz indirim kodu Sorgulama Kutusuna otomatik olarak yüklenecektir. Bu aşamadan sonra Sorgula butonuna basınız.

PratiXRM İndirim Kuponu Fırsatları
4 - Seçtiğiniz kuponun tüm özellikleri görüntülenecektir. Kullanmayı uygun gördüğünüzde Bu Kuponu Uygula düğmesine basınız.

PratiXRM İndirim Kuponu Fırsatları
5 - Bu Kuponu Uygula düğmesine bastıktan sonra tüm kupon özellikleri hesabınıza anında yansıyacaktır.

PratiXRM İndirim Kuponu Fırsatları

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.