Online CRM yazılımı PratiXRM ile satış operasyonlarıyla birlikte tüm iş süreçlerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz. İşinizi büyütmek için çözümler üreten PratiXRM, online crm yazılımı sayesinde satış öncesinden satış sonrasına kadar tüm süreçleri detaylı bir şekilde bir arada tutmanızı sağlıyor. Üstelik bu detaylar tamamen bulut ortamında ve son derece güvenli.

Etkili bir iş yönetiminde satış operasyonlarının önemini çok iyi bilen PratiXRM, bu operasyonların küçük işletmeler için de sistematik ve planlı gelişmesini sağlıyor. Şirket içerisinde bir CRM uzmanına ihtiyaç duymadan, tüm CRM süreçlerini takip edebileceğiniz PratiXRM, web ve mobil kullanım kolaylığı da sunuyor.

Nerede olursanız olun satış ve diğer iş süreçlerini hızlı ve kolay bir şekilde takip edebileceğiniz PratiXRM, yine küçük işletmeler için oldukça önem taşıyan teklif oluşturma süreci için de hazır teklif şablonlarıyla oldukça kolay çözümler sunuyor.
Yeni girişimler ve küçük işletmeler için online yazılım sistemi sunan PratiXRM ile satış süreci için yapabilecekleriniz tam anlamıyla sınırsız. PratiXRM; özelliklerini oluşturan Fırsatlar, Teklifler, Siparişler, Şirketler, Kişiler ve Görevler eklentileri ile küçük bir satış ekibinin ihtiyaçlarından büyük bir satış ekibinin ihtiyaçlarına kadar her detayı sizin için düşündü. Siz de online crm yazılımı PratiXRM ile satış operasyonlarınızı kolaylaştırarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Üstelik PratiXRM'i denemek ücretsiz. Siz de işinizi geliştirmek için PratiXRM'in kolaylıklarını hemen keşfedin.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.