Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Görevler

Yeni Görev nasıl oluşturulur?


Yönetim Paneli üzerinden Araçlar sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Görevler bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Görev sekmesini tıklayarak Görev tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Görev Doluluğu nedir?


Üzerinde çalıştığınız bir kaydın gücünü yükseltmek bu yöndeki hedefinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. "Görev Doluluğu" kutusunu gördüğünüz sayfaların en sağında yer alan "Nasıl Yükseltebilirim?" linkine tıkladığınızda en başarılı kaydı oluşturabilmek için yapmanız gerekenler ve kazanacağınız puanları bir liste halinde göreceksiniz. Başarıya ulaşmak için bu özellikler ve puanları dikkatlice inceleyerek gerekli girdileri yapmanızı tavsiye ederiz.


Görev nasıl güncellenir?


Güncelleme yapacağınız kaydın ismine tıklayarak, ya da ilgili kaydın sağ tarafında bulunan kalem simgesine tıklayarak güncelleme ekranına girebilirsiniz. Eğer mülkiyeti size ait bir kayıt değilse, sadece izin verilen alanlara yeni eklemeler yapabilirsiniz.


Görevler nasıl kullanılır?


Yönetim Paneli üzerinden Araçlar sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Görevler bağlantısını tıkladığınızda seni Görev Panosu karşılayacaktır. Burada görevlerin durumlarına göre filtrelendiği “Sonuç Kodu” ve öncelik sırasına göre listelendiği “Öncelik” bölümlerinden görevleri takip edebilirsiniz. Bununla birlikte, Görevler bağlantısını tıkladığınızda açılan ekrandan, kaydettiğiniz görevleri içeren “Görevlerim” ve görme yetkiniz bulunan görevleri içeren “Paylaşılan Görevler” bölümlerini inceleyebilirsiniz. Yapılacaklar bağlantısına gittiğinizde size atanan görevleri görüntüleyebilirsiniz. Takvim bağlantısına gittiğinizde, görevleri Ay, Gün, Hafta bazında ve Ajanda olarak listeleyebilirsiniz.


Proje nedir?


Proje, Başlangıç ve Bitiş tarihleri olan, birbiriyle ilişkili amaç ve hedeflerin yönetilmesi ve uygulanması sonucunda çeşitli ürünlerin elde edilmesini amaçlayan çalışmalara verilen genel isimdir. PratiXRM sisteminde çeşitli "Projeler" yaratabilir ve bu projelere dilediğiniz kadar "Görev" ekleyebilir, Kalan tamamlanma süresi ve ortalama maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.