Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Ürünler

Yeni Ürün nasıl oluşturulur?


Yönetim Paneli üzerinden Araçlar sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Ürünler bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Ürün sekmesini tıklayarak Ürün tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Ürün Gücü nedir?


Üzerinde çalıştığınız bir kaydın gücünü yükseltmek bu yöndeki hedefinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. "Ürün Gücü" kutusunu gördüğünüz sayfaların en sağında yer alan "Nasıl Yükseltebilirim?" linkine tıkladığınızda en başarılı kaydı oluşturabilmek için yapmanız gerekenler ve kazanacağınız puanları bir liste halinde göreceksiniz. Başarıya ulaşmak için bu özellikler ve puanları dikkatlice inceleyerek gerekli girdileri yapmanızı tavsiye ederiz.


Ürün nasıl güncellenir?


Güncelleme yapacağınız kaydın ismine tıklayarak, ya da ilgili kaydın sağ tarafında bulunan kalem simgesine tıklayarak güncelleme ekranına girebilirsiniz. Eğer mülkiyeti size ait bir kayıt değilse, sadece izin verilen alanlara yeni eklemeler yapabilirsiniz.


Ürün Yönetimi Nasıl Yapılır?


Ürünler sekmesi altından ürünlerinizin tanımlamasını yaptıktan sonra ( Ürün listenizi arzu ederseniz toplu olarak içeri aktar fonksiyonu ile de yapmanız mümkün ) her ürününüz ile alakalı detaylı bilgileri girmeniz gerekmekte, ürün hakkında ne kadar fazla ve faydalı bilgi girişi yaparsanız, ürünü inceleyen kişiler o kadar fazla bilgi sahibi olacaktır. Doğru ve Etkili Ürün Yönetimi için öncelikle ürün listelerinizi düzgün tanımlamalı ve ürünlerinize gelen ilgi ve geri dönüşleri iyi takip etmeniz gerekmektedir aksi halde Ürün Yönetimini doğru yapamazsınız ve bu da size finansal ve verimlilik anlamında olumsuz bir dönüşe sebep olacaktır. Planlı ve Doğru bir Ürün Yönetimi için PratiXRM size bir çok imkan ve kolaylıklar sağlamaktadır. Öncelikle ürün tanımlamanızı detaylı bir şekilde yapma fırsatı verir ve bu şekilde ürün listeniz tek ve ortak bir noktada toplanır, ürün ile alakalı her tür gelişme ve ilerlemeyi ürün içerisinde not alabilir ve ilerleyen dönemde bunu bir arşiv olarak takip edebilirsiniz bunun için başka yerlerden bilgi toplama uğraşına girmenize gerek kalmaz. Ürün Yönetimi için diğer önemli bir konu olan ürün veya hizmetin satış ve geri dönüşüm performansını takip edebilmektir, PratiXRM size sunduğu ürün kataloğu oluşturma kolaylığı sayesinde ürünlerinizi arzu ettiğiniz katalog formu içinde oluşturabilir ve bunu online olarak bir link ile hedef müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz, hedef müşterilerinden alınan beğeni veya eleştirileri ürün katalogu içindeki ürün detaylarından takip edebilirsiniz. Bu şekilde hangi ürüne daha fazla gayret göstermeniz veya iyileştirme yapmanız gerektiğine kolayca karar verebilirsiniz. PratiXRM, Ürün Yönetimi konusunda size hız ve verimlilik katacak. Hiç vakit kaybetmeden ücretsiz üyelik fırsatından faydalanın.


Ürün Kataloğu nedir?


Ürün Kataloğu, portföyünüzde bulunan ürünleri müşterilerinizle en hızlı şekilde paylaşabileceğiniz ücretsiz bir hizmetimizdir. Ürünlerinizi sadece göstermekle kalmayıp; - Müşteri veya ziyaretçilerinizin ürünlerinizi "Yorumlamasını" sağlayabilir, - "Beni Arayın" özelliği sayesinde ürünle ilgili tüm iletişim "Fırsatlarının" sisteme kayıt edilmesini sağlayabilir, - Ürünleriniz hakkında sizden "Teklif" istenmesini sağlayabilir, - Ürünlerinizin "Sipariş" edilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bu talepler PratiXRM yönetim panelinizdeki ilgili modüllere entegre bir şekilde kayıt olacaktır. Böylelikle gelen tüm talepleri bir ahenk içerisinde yönetebilecek ve dilediğiniz zaman raporlayabileceksiniz.


Ürün kataloğuma kaç ürün ekleyebilirim?


Bu konuda herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Sisteme kayıtlı tüm ürünlerinizi "Ürün Kataloğunuzla" ilişkilendirebilirsiniz. Ürün kataloğu müşterilerinizle ürünlerinizi 7/24 buluşturabileceğiniz ücretsiz bir hizmetimizdir.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.