Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Teklifler

Teklif Gücü nedir ?


Teklif gücü, hazırladığınız teklifin ne kadar detaylı ve içerikli hazırlandığını ölçer. Teklif gücü yüksek olan teklifin kabul edilme olasılığı teklif gücü düşük olan bir tekliften her zaman daha fazladır.


Yeni Teklif nasıl oluşturulur?


Yönetim Paneli üzerinden Teklifler sekmesini tıkladığınızda altta açılan Yeni Teklif sekmesini tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Teklif tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Teklif Panosu nedir?


Pano, içinde bulunduğunuz modülle ilgili tüm kayıtları tek bakışta görüntüleyebildiğiniz, aynı zamanda iş akışını kolaylıkla takip edebileceğiniz bir yol haritası anlamına gelmektedir. Her yeni kayıt panonun en başında yer alır. Bu kayda yönelik işlem yaptıkça ilgili kaydın durumu pano üzerinde ilerleyecektir.


Teklif nasıl güncellenir?


Güncelleme yapacağınız kaydın ismine tıklayarak, ya da ilgili kaydın sağ tarafında bulunan kalem simgesine tıklayarak güncelleme ekranına girebilirsiniz. Eğer mülkiyeti size ait bir kayıt değilse, sadece izin verilen alanlara yeni eklemeler yapabilirsiniz.


Teklif Şablonu Oluşturma


Teklif Şablonunu PratiXRM ile kolayca oluşturur ve hazırladığınız teklifleri bu şablon ile gönderebilirsiniz. Bu şekilde hazırladığınız teklifleri arzu ettiğiniz şablon içine koyabilirsiniz.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.