Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Siparişler

Yeni Sipariş nasıl oluşturulur?


Yönetim Paneli üzerinden Siparişler sekmesini tıkladığınızda altta açılan Yeni Sipariş sekmesini tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Sipariş tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Sipariş Gücü nedir?


Üzerinde çalıştığınız bir kaydın gücünü yükseltmek bu yöndeki hedefinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. "Sipariş Gücü" kutusunu gördüğünüz sayfaların en sağında yer alan "Nasıl Yükseltebilirim?" linkine tıkladığınızda en başarılı kaydı oluşturabilmek için yapmanız gerekenler ve kazanacağınız puanları bir liste halinde göreceksiniz. Başarıya ulaşmak için bu özellikler ve puanları dikkatlice inceleyerek gerekli girdileri yapmanızı tavsiye ederiz.


Sipariş Panosu nedir?


Pano, içinde bulunduğunuz modülle ilgili tüm kayıtları tek bakışta görüntüleyebildiğiniz, aynı zamanda iş akışını kolaylıkla takip edebileceğiniz bir yol haritası anlamına gelmektedir. Her yeni kayıt panonun en başında yer alır. Bu kayda yönelik işlem yaptıkça ilgili kaydın durumu pano üzerinde ilerleyecektir.


Sipariş nasıl güncellenir?


Güncelleme yapacağınız kaydın ismine tıklayarak, ya da ilgili kaydın sağ tarafında bulunan kalem simgesine tıklayarak güncelleme ekranına girebilirsiniz. Eğer mülkiyeti size ait bir kayıt değilse, sadece izin verilen alanlara yeni eklemeler yapabilirsiniz.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.