Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Hedefler

Hedefler Dashboard nedir?


Yönetim Paneli üzerinden Araçlar sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Hedefler bağlantısını tıkladığınızda Dashboard sizi karşılayacaktır. Açılan sayfada Fırsat, Teklif, Sipariş, Şirket ve Kişilere ait hedefleri, bu hedeflerin gerçekleşme oranları gibi verileri grafiksel dağılımlar ile kolayca takip edebilirsiniz.


Yeni Hedef nasıl oluşturulur?


Yönetim Paneli üzerinden Araçlar sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Hedefler bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Hedef sekmesini tıkladığınızda , burada size sunduğumuz hazır hedef setlerini kullanarak ya da adet bilgilerini seçerek Hedef tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Hedef kaydı nasıl güncellenir?


Güncelleme yapacağınız kaydın ismine tıklayarak, ya da ilgili kaydın sağ tarafında bulunan kalem simgesine tıklayarak güncelleme ekranına girebilirsiniz. Eğer mülkiyeti size ait bir kayıt değilse, sadece izin verilen alanlara yeni eklemeler yapabilirsiniz.


Performans ve Hedef Yönetimi Nedir?


Performans ve Hedef Yönetimi yaparak firmanızın başarısını ölçmeniz ve buna göre kararlar almanız oldukça önemlidir. Ölçmediğiniz ve Hedef koymadığınız bir yapıyı yönetmeniz veya karar alarak iyileştirmeniz mümkün değildir. Bu sebeple özellikle satış ekipleri olan organizasyonlar belirleyecekleri dönemlere göre hedef ataması yapmalı ve buradaki gelişmelere göre Performans gidişatını görmeli ve sonrasında Ticari kararlarını alabilmelidir. Öncelikle ulaşılabilir hedefler tanımlayarak Hedef Yönetimi yapılmalı sonrasında hedef gerçekleştirmelerin durumuna göre Performans Yönetimi gerçekleştirilmeli. PratiXRM size sunduğu Hedefler özelliği sayesinde Hedef Yönetimi ve Performans Yönetimi yapmanızı sağlar. Sizin belirleyeceğiniz dönem aralıklarına göre Ekibinize veya Şirketinize vereceğiniz hedefleri PratiXRM hedefler fonksiyonu altından takip edebileceksiniz. Hem de bu özelliği Web veya Mobil üzerinden kolayca takip edebileceksiniz.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.