Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Kişiler

Yeni Kişi nasıl oluşturulur?


Yönetim Paneli üzerinden Kişiler sekmesini tıklayarak altta açılan Yeni Kişi sekmesini tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Kişi tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Kişi Profil Gücü nedir?


Üzerinde çalıştığınız bir kaydın gücünü yükseltmek bu yöndeki hedefinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. "Kişi Profil Gücü" kutusunu gördüğünüz sayfaların en sağında yer alan "Nasıl Yükseltebilirim?" linkine tıkladığınızda en başarılı kaydı oluşturabilmek için yapmanız gerekenler ve kazanacağınız puanları bir liste halinde göreceksiniz. Başarıya ulaşmak için bu özellikler ve puanları dikkatlice inceleyerek gerekli girdileri yapmanızı tavsiye ederiz.


Kişi kaydı nasıl güncellenir?


Güncelleme yapacağınız kaydın ismine tıklayarak, ya da ilgili kaydın sağ tarafında bulunan kalem simgesine tıklayarak güncelleme ekranına girebilirsiniz. Eğer mülkiyeti size ait bir kayıt değilse, sadece izin verilen alanlara yeni eklemeler yapabilirsiniz.


Google Kişiler Ekleme Nasıl Yapılır?


Google hesabınızda bulunan kontaklarınızı PratiXRM kişiler listenize ekleyebilirsiniz. Kişiler sayfasının sağ üst köşesinde yer alan içeri aktar düğmesini tıkladığınızda açılan sayfa içinde yine sağ üst köşede yer alan Google Contacts düğmesini tıklayarak google hesabınızda yer alan kişileri hızlıca içeri aktarabilirsiniz.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.