Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Randevular

PratiXRM Randevu Yönetimi Nedir?


PratiXRM Randevu Yönetimi online olarak randevularınızı oluşturup, takip edip etme fırsatı verir. PratiXRM Randevu özelliğinin sizin için oluşturduğu randevu link'ini başka platformlarda paylaşarak veya e-posta ile randevu link'ini göndererek size özel randevularınızı yönetebilirsiniz.


Randevu Özelliği Nasıl Kullanılır?


Firmanıza Online Randevu alma/toplama imkanı vererek firmanız için randevu yönetimi ve randevu takibi yapmanız oldukça kolay. PratiXRM.com'a giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan yönetim panelinden Faaliyetler sekmesi altından Randevular başlığını tıklayarak randevular sayfasına ulaşırsınız. Bu sayfa içerisinden ekranın sağ üst köşesinde yer alan düğmeleri kullanarak daha önceden tanımlamış olduğunuz randevuları görebilir, yeni randevu tanımlaması yapabilir, takvim üzerinde randevu takviminizi inceleyebilir, randevu alınacak çalışma saatlerinizi düzenleyebilir ve Paylaşım düğmesini tıkladığınızda Randevu sisteminizi paylaşıma açmanız durumunda oluşan linki kullanıcılarınız / müşterileriniz / hastalarınız / danışanlarınızla paylaşabilir, PratiXRM'in size özel sağladığı Online Randevu sayfanızla hemen randevu almaya başlayabilirsiniz.


Çalışma Saatleri nedir?


Çalışma Saatleri, firmanızın veya ofisiniz açık olduğu saatleri (Mesai Saatlerinizi) belirlediğiniz bir tanım sayfasıdır. Çalışma Saatleri sayfasına giriş yaparak haftanın hangi gün ve saat aralığında çalıştığınızı rahatlıkla sisteme kaydedebilirsiniz. Bir değişiklik olması durumunda dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz. Unutmayın; Belirlediğiniz çalışma saatleri Online Randevu sayfasında tüm ziyaretçilerinize gösterilecektir.


Randevu Sayfamı nasıl açarım?


Öncelikle firma bilgilerinizi %100 doğrulukla kayıt etmenizi / güncellemenizi bekliyoruz. Daha sonra "Paylaşım" bölümüne girerek randevu sayfanızın başlığı ve sayfanın üst bölümündeki yer alacak karşılama metnini (Sayfa Açıklaması) sisteme kaydetmeniz gerekiyor. Son olarak "Bu form dış dünya ile paylaşılsın mı?" seçeneğini işaretlediğinizde sizin için otomatik olarak oluşan kısa adresinizi dilediğiniz ortamda yayınlamaya başlayabilirsiniz. Kapatmak istediğinizde ise bu seçeneği pasif yapmanız yeterlidir. Formunuzu Sosyal Medya hesaplarınızdan, Web Sayfanızdan, Blogunuzdan yayınlayabilirsiniz. Form üzerinden aldığınız tüm talepler otomatik olarak PratiXRM yönetim panelinize eklenmeye başlayacaktır.


Randevu Takvimi nedir?


Randevu Takvimi, aldığınız randevuları takvim görünümünde takip etmenizi sağlayacak sayfamızdır. Online Randevu yönetiminde Takvim görünümünü kullanmanız randevu takibinizi son derece kolaylaştıracaktır.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.