Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Masraflar

Masraflar Fonksiyonu Nedir?


Masraflar fonksiyonu işletmenizin gider kalemlerini tek platform üzerinden takip ve yönetmenizi sağlar. Masraflar modülünü kullanarak İşletmenizin masraf yönetimini kolayca yapabilir ve masraf kalemleriniz hakkında kararlar alabilirsiniz.


Masraflar Fonksiyonu nasıl kullanılır?


PratiXRM üzerinden Masraf Yönetiminizi kolayca yapabilirsiniz. PratiXRM'e giriş yaptıktan sonra anasayfanın solunda yer alan yönetim paneli üzerinden Masraflar sekmesini tıklayarak MASRAFLAR sayfasına ulaşırsınız. Sağ üst menüden yeni masraf düğmesini tıklayarak yeni masraf girişini hızlıca yaparsınız. Masraf girişini yaptıktan sonra devam düğmesini tıkladığınızda masraf kaleminiz ile alakalı daha fazla detay girişi yapabilirsiniz. Masraf detayı ne kadar çok girilirse masraf kalemleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olursunuz. Bu şekilde masraf yönetimini daha rahat yapabilirsiniz, sonrasında masraf kalemleriniz ile alakalı karar almanız durumunda detay bilgisi almak için vakit kaybetmezsiniz.


Masraf Yönetimini nasıl yapacağım?


PratiXRM masraflar fonksiyonu içerisinden girmiş olduğunuz masraf kalemlerini masraf başlıklarına göre ayırabilir ve renklendirebilirsiniz. Bu şekilde masraflar modülü içerisinde yer alan gösterge panelinde gruplara ayrılmış bir şekilde masraflarınızı gruplamış olursunuz ve bu gruplama size hangi masraf kalemlerinizin öne çıktığını hangi masrafların ödendiğini ve ileride ne kadar masraf kalemi ödemesi yapacağınızı gösterir. Bu sayede gelir ve gider yönetiminizi yaparak masraflarınızı pratik olarak yönetmiş olacaksınız ve bunu online olarak zaman ve mekan sınırı olmaksızın takip etme fırsatınız olacak.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.