Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Hatırlatma Servisi

Hatırlatma Servisi nedir?


PratiXRM hatırlatma servisi Online bir hatırlatma aracıdır. Hatırlatma servisi unutmak istemediğiniz ve takip etmek istediğiniz konuların veya durumların size arzu ettiğiniz zaman dilimi içerisinde hatırlatmasını yaparak iş takibinizi kolay hale getirir. PratiXRM hatırlatma servisiyle sizin için önemli olan bir işi unutmanız veya takip etmemeniz engellenmiş olur.


Hatırlatma Servisi nasıl kullanılır?


PratiXRM Hatırlatma Servisini kullanmak oldukça kolay. PratiXRM’e giriş yaptıktan sonra anasayfa sol bölümde yer alan yönetim panelinde araçlar sekmesini tıklayarak altında açılan hatırlatma servisini tıklamanız yeterli olacaktır. Hatırlatma Servisi sayfasına geldiğinizde yeni bir hatırlatıcı oluşturmak istiyorsanız sağ üst köşede yer alan düğmelerden yeni hatırlatıcı düğmesini tıklayarak yeni hatırlatıcı giriş ekranına ulaşırsınız. Hatırlatma kategorisini, ismini, zamanını, açıklamasını ve önceliğini girerek hatırlatıcınızı oluşturabilirsiniz. Hatırlatma kayıtlarını ve Takvimi tıkladığınızda oluşturmuş olduğunuz hatırlatıcıları hem liste hem de takvim üzerinden izleyip takip edebilirsiniz.


Hatırlatma Servisi niçin kullanılmalı?


PratiXRM Hatırlatma Servisi kendi takip ettiğiniz iş veya durumları hatırlatması dışında müşterileriniz için aldığınız notları veya kritik durumları yönetmek için de size büyük kolaylık sağlar. Müşteriniz için aldığınız kritik bir notu Hatırlatma Servisi üzerinden oluşturursanız müşteri memnuniyeti adına oluşabilecek bir riski engellemiş olursunuz. PratiXRM Hatırlatma Servisine online bir hizmet olması sebebiyle zaman ve mekan sınırı olmadan hem web hem mobil olarak erişim sağlamanız mümkündür.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.