Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Veri Aktarım Servisi

Veri Aktarım Servisi nedir?


PratiXRM Veri Aktarım Servisi PratiXRM platformu içerisinde veya PratiXRM platformu dışında olan veriyi içeri veya dışarı aktarmanıza yardım eden önemli bir özelliktir. Bu özellik sayesinde verilerinizi hızlı ve pratik bir şekilde PratiXRM içerisine alabilir veya PratiXRM içerisinde düzenlediğiniz bir veriyi dışarı excel formatında alabilirsiniz.


Veri Aktarımı nasıl kullanılır?


Veri Aktarımı Servisini PratiXRM yönetim ekranına giriş yaptıktan sonra sol alanda yer alan yönetim paneli içinden Araçlar sonrasında içeri veya dışarı aktar sekmesini tıklayarak ilgili ekranlara ulaşıp kullanabilirsiniz. İçeri veya Dışarı aktar sayfasına geldiğinizde size verilen talimatlar doğrultusunda verinizi içeri veya dışarı aktarabilirsiniz. Kişi ve/veya Ürün/Hizmetlerinizi içeri toplu aktararak bu bilgileri tek tek içeri aktarma yükünden kurtulursunuz.


Veri Aktarımını hangi zamanlarda kullanmalıyım?


Toplu müşteri kayıtları listeniz olduğunda bu listeyi tek tek kayıt etmek yerine PratiXRM içeri aktar özelliğini kullanarak tek seferde hızlıca bilgileri içeri almış olursunuz aynı şekilde yeni bir ürün veya hizmet listeniz olduğunda bu listeyi içeri hızlıca alabilirsiniz ve diğer işleriniz için size daha fazla vakit kalmış olur. Dışarı aktar özelliği sayesinde örneğin daha önce oluşturduğunuz tekliflerin bir listesini pratik bir şekilde hızlıca dışarı alabilir ve bunu bir başkasına sunabilirsiniz. PratiXRM online bir iş yönetim aracıdır amacı işletmelerin verimliliğini ve başarısını arttırmaktır.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.