Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

SMS Servisi

SMS servisi nedir?


SMS servisi PratiXRM üzerinden müşterileriniz ile kuracağınız iletişimi kısa mesaj yoluyla yapabileceğiniz bir özelliktir. Bu özellik sayesinde müşterileriniz ile kısa mesaj yoluyla iletişim kurabilir veya bilgi aktarımı yapabilirsiniz.


PratiXRM SMS servisi nasıl kullanılır?


PratiXRM’e kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra anasayfa’nın sol tarafında yer alan yönetim panelinde Araçlar ve SMS gönder sekmesini tıklayarak SMS gönder sayfasına erişirsiniz. Sağ üst menüde yer alan Yeni SMS şablonu, SMS şablonları, SMS gönder ve SMS hesabım düğmeleri aracılığıyla SMS servisini kullanabilirsiniz. Öncelikle kendinize bir SMS şablonu oluşturmanız gerekiyor, SMS gönder düğmesini tıkladığınız zaman oluşturduğunuz şablonu ve SMS’i göndermek istediğiniz kişiyi seçerek SMS gönderme işlemini tamamlamış olursunuz. Oluşturduğunuz bu SMS şablonunu SMS şablonları içerisinde görebilirsiniz. Daha sonra tekrar kullanmak isterseniz bu alandan SMS şablonlarınızı görebileceksiniz.


SMS Servisini neden kullanmalıyım?


PratiXRM SMS servisini kullanarak telefon veya email üzerinden iletişim kuramadığınız müşterilerinize bilgilendirme veya hatırlatmalar yapabilirsiniz. Bu hatırlatma bir borç bakiyesi için de olabilir veya verdiğiniz bir hizmet hakkında bir detay da olabilir. Buradaki amaç yoğun iş temposunda telefonla konuşma fırsatı veya zamanı olmayan müşterinizle SMS yoluyla temasa geçebilmenizdir.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.