Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Personel

Yeni Personel nasıl oluşturulur?


Yönetim Paneli üzerinden Personel sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Personeller bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Personel sekmesini tıklayarak Personel tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Profil Gücü nedir?


Üzerinde çalıştığınız bir kaydın gücünü yükseltmek bu yöndeki hedefinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. "Profil Gücü" kutusunu gördüğünüz sayfaların en sağında yer alan "Nasıl Yükseltebilirim?" linkine tıkladığınızda en başarılı kaydı oluşturabilmek için yapmanız gerekenler ve kazanacağınız puanları bir liste halinde göreceksiniz. Başarıya ulaşmak için bu özellikler ve puanları dikkatlice inceleyerek gerekli girdileri yapmanızı tavsiye ederiz.


Personel kaydı nasıl güncellenir?


Güncelleme yapacağınız kaydın ismine tıklayarak, ya da ilgili kaydın sağ tarafında bulunan kalem simgesine tıklayarak güncelleme ekranına girebilirsiniz. Eğer mülkiyeti size ait bir kayıt değilse, sadece izin verilen alanlara yeni eklemeler yapabilirsiniz.


Personel Dashboard nedir?


Yönetim Paneli üzerinden Personel sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Dashboard bağlantısına gidiniz. Açılan sayfada Personel sayısını, ayrılan personel sayısını, işe giriş zamanları, personellerine ait yabancı dil, cinsiyet, eğitim bilgileri, medeni durum ve yetenek gibi verileri grafiksel dağılımlar ile kolayca takip edebilirsiniz.


Ayarlar nasıl kullanılmalıdır?


Ayarlar , “Departmanlar” , “Ünvanlar” , “Yetenekler” , “Lokasyonlar” , “Eğitim Bilgileri” ve “Yabancı Diller” olmak üzere 6 farklı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerde kaydedeceğiniz veriler , personel bilgilerinizi doldururken seçenek olarak sunulmaktadır.


Yeni Departman nasıl tanımlanır?


Yönetim Paneli üzerinden Personel sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Ayarlar bağlantısına daha sonrasında açılan menüden Departmanlar bağlantısına gidiniz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Departman sekmesini tıklayarak Departman tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Yeni Ünvan nasıl tanımlanır?


Yönetim Paneli üzerinden Personel sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Ayarlar bağlantısını daha sonrasında açılan menüden Ünvanlar bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Ünvan sekmesini tıklayarak Ünvan tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Yeni Yetenek nasıl tanımlanır?


Yönetim Paneli üzerinden Personel sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Ayarlar bağlantısını daha sonrasında açılan menüden Yetenekler bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Yetenek sekmesini tıklayarak Yetenek tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Yeni Lokasyon nasıl tanımlanır?


Yönetim Paneli üzerinden Personel sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Ayarlar bağlantısını daha sonrasında açılan menüden Lokasyonlar bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Lokasyon sekmesini tıklayarak Lokasyon tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Yeni Eğitim Bilgisi nasıl tanımlanır?


Yönetim Paneli üzerinden Personel sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Ayarlar bağlantısını daha sonrasında açılan menüden Eğitim Bilgileri bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Eğitim Durumu sekmesini tıklayarak Eğitim Bilgisi tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Yeni Yabancı Dil nasıl tanımlanır?


Yönetim Paneli üzerinden Personel sekmesini tıkladığınızda açılan menüde yer alan Ayarlar bağlantısını daha sonrasında açılan menüden Yabancı Diller bağlantısını tıklıyorsunuz. Açılan sayfa üzerinden Yeni Yabancı Dil sekmesini tıklayarak Eğitim Bilgisi tanımlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.