Kullanım Videoları sayfamızı incelediniz mi? PratiXRM hakkında en faydalı eğitim videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Geribildirim

Online Geribildirim nedir?


Firmanız hakkında, sattığınız ürün, verdiğiniz herhangi bir hizmet, ters gittiğini düşündüğünüz bir süreç veya gelişim fırsatı gördüğünüz alanlarda Çalışanlardan / Müşterilerden düzenli Geri Bildirim alarak en hızlı ve doğru çözümü üretebilirsiniz. İşte bu sürece Online Geribildirim denmektedir. PratiXRM size ücretsiz bir geribildirim aracı sunmaktadır.


Geribildirim almaya nasıl başlayabilirim?


PratiXRM üzerinden geri bildirim almaya başlamak son derece kolay. Yapmanız gerekenleri adım adım anlatmak gerekirse; - Geribildirim modülü üzerinden Ayarlar bölümüne girilir, - Geribildirim kategorileri belirlenir (Örn: Teşekkür, Şikayet, Öneri, Ürün İyileştirme gibi...), - Geribildirim sonuç kodları belirlenir (Örn; Geribildirim inceleniyor, Kabul Edildi, Red gibi...), - Gelen geribildirimin departman ile ilişkilendirilebilmesi için departmanlar belirlenir (Örn; İnsan Kaynakları, Muhasebe gibi...) - Paylaşım sayfasına girilerek "Geri Bildirim Sayfası Başlığı" ve "Açıklaması" alanları doldurulur. - Son olarak "Bu form dış dünya ile paylaşılsın mı?" seçeneğini işaretlediğinizde sizin için otomatik olarak oluşan kısa adresinizi dilediğiniz ortamda yayınlamaya başlayabilirsiniz. Kapatmak istediğinizde ise bu seçeneği pasif yapmanız yeterlidir. Geribildirim formunuzu Sosyal Medya hesaplarınızdan, Web Sayfanızdan, Blogunuzdan yayınlayabilirsiniz. Form üzerinden aldığınız tüm talepler otomatik olarak PratiXRM yönetim panelinize eklenmeye başlayacaktır.


İtibar - Repütasyon Puanı nedir?


İtibar / Repütasyon Puanı, kullanıcılar ve müşterilerinizin sizi değerlendirirken verdikleri puanların ortalaması alınarak otomatik olarak oluşturulur. Bu puan bir bakıma firmanızın saygınlığı gösteren bir puandır. PratiXRM geribildirim modülü üzerinden aldığınız her geribildirim bu puanın oluşmasına katkı sağlar.


Sentiment Analizi nedir?


PratiXRM, geribildirim modülü üzerinden aldığınız tüm geribildirim ve puanları belirli bir algoritmaya göre otomatik olarak Pozitif, Negatif ve Nötr şeklinde işaretler. Bu işleme "Sentiment Analizi (Duygu Analizi)" denmektedir. Bu analizi PratiXRM sizin için otomatik olarak yapar ve ücretsizdir.

PratiXRM'i 30 gün ücretsiz kullanın!

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.